Kaip veikia Solorrow

Domina Solorrow? Spustelėkite mygtuką "Parsisiųsti", kad atsisiųstumėte programėlę, arba skaityite žemiau, kad sužinotumėte kaip veikia Solorrow.

Solorrow automatiškai aptinka lauko ribas

Solorrow automatiškai aptinka jūsų laukų ribas, nereikia naudoti papildomos programinės įrangos. Kad pažymėtumėte savo laukus, užtenka tik spustelti ant jų Solorrow žemėlapyje.

Jei norite pakeisti automatiškai aptiktas lauko ribas, turite galimybę apibrėžti jas rankiniu būdu arba atsiųsti sklypo geografinius duomenis tiesiai Solorrow.

Lauko ribas galite žymėti, ne tik savo šalyje, bet ir už jos ribų. Pasitelkę Solorrow, lauko ribas automatiniu būdu aptiksite net 22 Europos šalyse.  Visose kitose šalyse lauko ribas galite įtraukti apibrėždami jas rankiniu būdu. Čia galite rasti šalių sąrašą.

Palydovinio žemėlapio pagalba sužinosite daugiau apie savo laukų potencialą

Kiekvienas ūkininkas žino, jog dažnai lauke kultūros auga netolygiai. Tam yra daug priežasčių – dirvožemio kokybė, nuolydis, išoriniai veiksniai ir daugelis kitų faktorių. Solorrow, šį lauko nevienalytiškumą vadina augimo potencialo pasiskirstymu. Didesnio potencialo zonose paprastai auga daugiau biomasės, palyginti su mažesnio potencialo zonomis. “Solorrow”, remdamasis ilgalaikiu palydovinio vaizdo stebėjimu per pastaruosius 5 metus, parengia lauko zonų (NDVI indeksų) žemėlapį kur biomasės auga daugiau arba mažiau.

 Su Solorrow galėsite prognozuoti savo laukų derlingumą.

Su „Solorrow“ galite susikurti kintamos normos tręšimo žemėlapius

Remiantis “Solorrow” parengtu lauko zonų (NDVI indeksų) žemėlapiu, Jūs galite nurodyti optimalias trašų, pesticidų, sėklų normas kiekvienai lauko zonai. Tokiu būdu kiekviena lauko zona gali maksimaliai išnaudoti visas savo augimo galimybes bei duoti didesnį derlių. Galite rinktis, ar kiekvienai lauko zonai patys nurodysite normą, ar remsitės “Solorrow” pateikiamu siūlymu.

“Solorrow” leidžia perkelti žemėlapį į žemės ūkio techniką

Su “Solorrow” ūkininkas duomenis perkelia į žemės ūkio technikos kompiuterį ir lauku važiuoja naudodamasis atitinkamomis GPS koordinatėmis bei žemėlapiu, o technika kintamas produkto normas paskleidžia arba įterpia konkrečiose lauko vietose.

„Solorrow“ ryšys su platformomis „Agrirouter“ ir „John Deere Operations Center“ palengvina žemėlapių perkėlimą į žemės ūkio technikos terminalus. Taip pat žemėlapius galite perkelti el. pašto ir USB atmintinės pagalba ISO-XML ir Shape formatais. Papildomai suteikta galimybė žemėlapį peržiūrėti PDF formatu ir reikalui esant jį atsispausdinti.

Jūsų žemės ūkio technika tiksliai žinos, kurioje lauko dalyje ir kokios trašų, pesticidų, sėklų normas turi būti naudojamos.

"Solorrow" jūsų išmaniajame įrenginyje atstoja navigacinę sistemą.

Jeigu neturite ISO-XML ar Shape formatams pritaikytos žemės ūkio technikos, savo mobilųjį telefoną arba planšetę su “Solorrow” programėle, galite naudoti  kaip navigacijos įrenginį. Naudodama GPS lokaciją, “Solorrow” žino jūsų buvimo vietą jūsų lauke ir parodo, kurioje lauko zonoje šiuo metu važiuojate. Jei perjungiate lauko zonas, tai automatiškai aptinkama ir pasiūloma optimali trašų, pesticidų, sėklų norma.

Į viršų