Prisijungimas per API

INTEGRAVIMAS Į JŪSŲ PROGRAMĖLĘ

Ūkio valdymo sistemų, žemės ūkio technikos kompiuterinės įrangos ir kitų programėlių tiekėjams siūlome Solorrow integraciją per API.

Daugiau informacijos rasite čia:

Integruokite Solorrow i savo produktą

Per mūsų API galite gauti lauko potencialo analizę, matyti valdymo zonas ir taikomuosius žemėlapius (ISO-XML ir Shape). Tokiu būdu galėsite naudoti Solorrow siūlomas funkcijas savo programinėje įrangoje, bei pasiūlyti šią paslaugą savo klientams ir vartotojams.

Atsiskaitymas - "Mokėk už tiek kiek suvartota"

Už API naudojimą mokėjimas priklauso nuo to, kuo naudojotės  jūs arba jūsų klientai. Mokėkite už su Solorrow apdirbamus hektarus ir taikomuosius laukų potencialo žemėlapius.

 

TECHNINĖS DETALĖS

REST-API

Mūsų sąsaja pasiekiama kaip REST-API. Žemiau esančioje nuorodoje rasite visą techninę informaciją. Prašome persiųsti tai savo programinės įrangos kūrėjams. Jei turite techninių klausimų, susisiekite su mumis aukščiau nurodytais  kontaktais.

http://dev.solorrow.com

LAUKO RIBOS API

Automatiniu būdu nustatytas lauko ribas, kurias matote Solorrow programėlėje, pateikia mūsų partneris Spacenus GmbH. Duomenys apie lauko ribas taip pat pasiekiami kaip API. Daugiau informacijos rasite čia.

 

Į viršų