Solorrow privalumai

Įdomu sužinoti apie Solorrow? Spustelėkite mygtuką "Parsisiųsti", kad atsisiųstumėte programą, arba skaitykite žemiau, kad sužinotumėte daugiau apie Solorrow naudojimo privalumus.

Padidinti derlingumo potencialą

Naudodami kintamą lauko tręšimą, galite išnaudoti visas laukų galimybes. Kaip? Naudodami „Solorrow“, kiekvienai lauko zonai galite pateikti optimalų trąšų kiekį, kad padidintumėte savo laukų derlingumą.

Optimizuokite išlaidas ir sąnaudas

Naudodami individualų ir įvairų lauko tręšimą, galite optimizuoti išlaidas ir trąšų sąnaudas.

Lauko priežiūros dokumentacija

Lauko priežiūros ir trąšų bei pesticidų naudojimo dokumentacija tampa vis svarbesnė. Naudodami „Solorrow“ visada galite stebėti savo laukus.

Daug laimingų klientų

Daugiau nei 8000 laimingų ūkininkų jau lengvai pateko į tiksliąją žemdirbystę naudodami „Solorrow“. Ir tai dar ne viskas – naudodamiesi ūkininkų atsiliepimais mes galime nuolat tobulinti „Solorrow“.

Daug privalumų ekologiniam ūkininkavimui

Sužinokite daugiau apie savo dirvožemį naudodamiesi „Solorrow“: aptikite skirtingo augimo potencialo zonas ir, jei reikia, paimkite konkrečios zonos dirvožemio mėginius, kad sužinotumėte heterogeniškumo priežastį. Tiksliai naudokite organines trąšas, dirvožemio priedus ir sėklas.

Inovatyvios technologijos

„Solorrow“ naudoja palydovinius vaizdus iš paskutinių 5 metų, kad analizuotų, kur jūsų lauke išaugo biomasė. Taip “Solorrow” gali nustatyti lauko potencialą, visiškai nepriklausomą nuo pasėlių tipo ir dabartinės augalų augimo fazės.

Solorrow pasiekiamas visame pasaulyje

Naudodamiesi „Solorrow“ galite analizuoti savo laukus visame pasaulyje! Daugelyje Europos šalių laukų ribos aptinkamos automatizuotai. Jei lauko ribos nenustatomos automatiniu būdų, visose šalyse laukus galima pridėti paprasčiausiai nubrėžus lauko ribas pačiam ūkininkui.

Į viršų